Директор Кролевецького водоканалу спростувала інформацію про премії керівництву підприємства

 Поділитися

Поділитися в

У інтерв’ю головному редактору районної газети “Кролевецький вісник” Роману Стороженку, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства, директор КП “Кролевецьводоканал” Ніна Канівець відповіла на запитання щодо інформації про значні суми грошової винагороди, які у вигляді премій буцімто виплачено керівництву підприємства. Наголошується, що чутки про це розповсюджуються містом.

Як сказала очільниця водоканалу, адміністративно-технічний персонал підприємства – це всього 7 чоловік із 67 працюючих.

“Зі мною, як з керівником комунального підприємства, Кролевецька міська рада укладає контракт, який має певний термін дії. Це трудова угода, у якій прописано всі права та обов’язки очільника комунальної установи. Вона складена таким чином, що напряму забороняє здійснювати такі дії. Порушення контракту – звільнення. Більше того, інформація про заробітну плату чиновника є в публічному доступі. Кожен охочий може зайти в Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  і переглянути, скільки Ніна Петрівна Канівець “виписала” собі премій”,– підкреслила Ніна Канівець.

Вона зазначила,  що інформація, що розповсюджується містом – це наклеп, який має конкретне підгрунтя.

“Після того, як ми розпочали боротьбу з несанкціонованими врізками до водогінних мереж міста, немало людей, до цієї категорії можна віднести і деяких посадовців, притягнуто до адміністративної відповідальності. Звісно, це не могло викликати схвалення у такої “публіки”. Мої опоненти не цураються навіть таких брудних прийомів, як поширення всіляких небилиць, зокрема і в соціальних мережах. Адже в законний спосіб, тобто в судовому порядку, вони довести нічого не можуть”, – сказала директор водоканалу.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: