Дитячі садочки в Кролевці запрацюють, коли будуть виконані усі вимоги Держпродспоживслужби

Освіта | 19:20, 26.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Днями при Кролевецькому міському голові Олександрі Бобровицькому відбулася нарада щодо відкриття дошкільних навчальних закладів після послаблення карантинних обмежень.

Як зауважили представники Держпродспоживслужби, потрібно створити належні умови для прийому дітей з додержанням протиепідемічних вимог, які були розроблені. Після довготривалої, вимушеної перерви, налагодження роботи садочків потребує часу, зокрема потрібно забезпечити якісне харчування, перевірити стан відповідної матеріально-технічної бази тощо. Після перевірки Держпродспоживслужби і буде прийняте рішення про відкриття дошкільних закладів.

Також, під час наради, обговорювалося питання дотримання температурного режиму в садочках, адже за час простою, будівлі вихололи, а опалювальний сезон завершений. Через аномально холодну погоду нині у садочках температура не перевищує 11 градусів, що не дозволяє приймати дітей, а запустити опалення на кілька тижнів справа практично неможлива, через низку бюрократичних перепон.

“Головне для нас усіх – це здоров’я дітей. Приймати їх у холодних приміщеннях, навіть за умови дотримання усіх інших вимог, це ризик, якого не можна допустити. Через аномально холодний кінець травня та довготривалий карантин, встановити необхідний температурний режим не легко. Прошу батьків з розумінням поставитися до даних обставин. Усі інші вимоги ми забезпечимо вчасно, але дане питання дуже залежить від температури повітря, зокрема”, – зауважив Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: