ДЮСШ “Олімп” – перша серед 22 спортивних шкіл області

Спорт | 19:44, 25.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відбулось засідання управління молоді та спорту СОДА, де було підбито підсумки огляд-конкурсу оцінки роботи спортивних шкіл області за 2018 рік.

Переможців визначали в трьох групах за кількістю набраних очок у виступах спортсменів шкіл на змаганнях різного рівня. У залік пішли результати чемпіонатів України, Європи, Світу та Олімпійських ігор.

Вже третій рік поспіль Кролевецька ДЮСШ «Олімп» брала участь у цьому огляд-конкурсу у третій групі, серед 22 спортивних шкіл. Так, за підсумками 2016 року зайняла 10 місце, у 2017 році стала переможцем і ось за 2018 рік знову стала першою.

У загальному заліку (серед 49 шкіл області) за 2018 році наша школа стала шостою.

Найбільший внесок в залікову скарбничку школи внесли спортсмени відділень: радіо спорту (тренер вищої категорії Щербань С.В.), лижних гонок (тренер 2 категории Скороходова Л.О.), легкої атлетики (тренер Юрченко М.А.).

У цьому році ДЮСШ «Олімп» передає чотирьох вихованців відділення легкої атлетики в Харківське державне вище училище фізичної культури № 1,а це Денис Неровня, Санислав Дряпко, Єлизавета Стожок та Таїсія Хоменко (тренер Юрченко М.А.), де вони продовжать підвищення свого рівня спортивної майстерності, наслідуючи приклад нашої відомої спортсменки Аліни Калістратової, яка входить до основного складу збірної команди України з легкої атлетики (також вихованка ДЮСШ «Олімп», тренер Юрченко М.А.).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: