Еко-ініціативна молодь організувала в Кролевці збір використаних батарейок

Екологія | 15:17, 18.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Учні Кролевецької СШ №1 Мирослав Бур, Анастасія Ковтун та Аделіна Стулень стали переможцями конкурсу грантів “Екодія” від енергетичної компанії Dтек.

Все почалося з того, що школяр Мирослав побачив у фейсбуці оголошення про старт еко-конкурсу та запропонував друзям взяти у ньому участь.

 «За нашими з Анастасією плечами вже було багато досвіду спільної роботи та успішних проєктів, тому я знав: у співпраці з нею відсоток успіху зростає в рази!», – розповів Мирослав.

Увесь вечір учні писали есе про довкілля, ідею проєкту, розписували кошторис. Згодом до ініціативи приєдналась і Аделіна Стулень.

«ProБатарейки для мене – маленька міцна сім’я. Це про підтримку, співпрацю, амбіції та небайдужість до майбутнього. Вірю, що у нашої команди все вийде, адже ми маємо не тільки можливості, мету та бажання – ми діємо», – зазначив Мирослав Бур.

За результатом конкурсу кролевецьким школярам вдалося виграти грант у розмірі 11 000 грн для утилізації 100 кг батарейок. У планах – назбирати 50 кг батарейок до кінця року та залучити якомога більше людей до співпраці. Усі зібрані батарейки гарантовано поїдуть на переробку до Румунії.

«Ми прагнемо порушити проблему забруднення довкілля та нехтування її ресурсами. 1 батарейка забруднює близько 16 м² грунту, 400 л води та призводить не тільки до загибелі тварин і рослин, а й до захворювань людини. Хто, як не молодь має реформувати суспільство. Зміни тільки за нами, але підтримка дорослих теж надзвичайно важлива», – зауважила Анастасія Ковтун.

Школярі поставили 7 баків для збору батарейок у 7 районах міста та закликають мешканців громади приносити використані акумулятори за адресами:

Магазин “Народний Експрес”, вул. Лесі Українки.

Магазин “Народний Проспект” проспект Миру.

Магазин “Самобранка” вул. Франка (Шанхай).

Магазин продуктів (навпроти КХП) вул. Андріївська 47.

Магазин “Ніка” вул. 8-го березня.

Магазин продуктів, Гончарівка (біля м-ну “Сузір’я”).

Магазин продуктів біля 2-ї школи, вул. Героїв України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: