“ЕНЕРА СУМИ” закликає споживачів своєчасно розраховуватися за електроенергію

Енергетика, Споживач | 11:32, 17.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Якщо споживач має заборгованість за надані послуги з електропостачання і відмовляється оплачувати її добровільно або не має наміру укласти договір про реструктуризацію, то борг стягується в судовому порядку.

Як зазначила прес-секретар відділу по роботі на конкурентному ринку ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Наталія ГОНЧАРОВА, є кілька видів роботи з боржниками: відправка смс-повідомлень з проханням оплатити рахунок за електроенергію; автоматизований обдзвон клієнтів; направлення листів-претензій (письмові вимоги щодо необхідності здійснення розрахунків за використану електроенергію, їх готують і відправляють споживачам фахівці центрів обслуговування клієнтів). Якщо споживач не намагається врегулювати питання заборгованості, постачальна компанія надає попередження про припинення електроживлення.

За умови, що жоден із важелів впливу не спрацював, питання вирішується у судовому порядку. “ЕНЕРА СУМИ” вже передала до суду 600 позовних заяв про стягнення заборгованості з побутових споживачів.

«Наша компанія проти радикальних методів вирішення проблемних ситуацій, однак у деяких випадках без них не обійтися. Ми повинні гарантувати клієнтам якісне та надійне електропостачання, що залежить від рівня розрахунків. Щоб вийти з боргової кризи, споживачеві передусім варто оплачувати поточні рахунки плюс частину боргу щомісяця, якщо немає можливості погасити весь. Це свідчитиме про те, що клієнт налаштований позитивно вирішувати питання заборгованості», – наголосила Наталія Гончарова.

Під час карантину “ЕНЕРА СУМИ” не здійснює заходів з припинення електропостачання побутовим споживачам. Це передбачає Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Тимчасова заборона на знеструмлення населення зовсім не означає, що можна забути про рахунки за світло. Своєчасні розрахунки за спожиту електроенергію під час карантину вкрай важливі. Просимо клієнтів не зловживати відсутністю штрафних санкцій, не накопичуйте борги, аби уникнути проблем зі здійсненням платежів у подальшому.

Детальніше про способи оплати рахунків за електроенергію – у наших попередніх матеріалах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: