Виговська

Енергетики вручають подарунки переможцям акції

Конкурси | 17:32, 9.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

До акції “Отримуй електронний рахунок – виграй подарунок”, яка пройшла в ПАТ “Сумиобленерго”, приєдналися майже 10 тисяч жителів Сумської області.

У вівторок, 8 травня, в Сервісному центрі ПАТ “Сумиобленерго” вручили призи переможцям розіграшу, які мешкають в місті Суми. Тим, хто проживає в Сумському та інших районах області, подарункові сертифікати вручать контролери енергокомпанії.

Щасливців привітав комерційний директор ПАТ “Сумиобленерго” Михайло Ільницький: “Дякую кожному, хто долучився до акції й вітаю переможців!  Ми навіть не очікували такої кількості учасників. Це ознака того, що ми рухаємося в правильному напрямку. Адже “Сумиобленерго” –  клієнтоорієнтоване підприємств, яке регулярно вдосконалює свою співпрацю зі споживачами”.

Нагадаємо, в рамках акції розігрувалися три категорії подарунків:

  • подарунковий сертифікат на 5000 грн. від однієї з торгових мереж на покупку електротоварів (1 шт);
  • безкоштовні установки багатотарифного лічильника за місцем проживання або реєстрації (10 шт);
  • поповнення коштів на особовому рахунку споживача в ПАТ “Сумиобленерго” на 100 грн (50 шт).

Особовим рахункам споживачів, які перейшли на електронні квитанції, були присвоєні порядкові номери онлайн-сервісом.  Згодом ці номери й взяли участь у розіграші, який відбувався двома шляхами. Як визначили щасливця, який отримав подарунковий сертифікат еквівалентом 5000 гривень на придбання електротоварів, можна переглянути за посиланням.

Тих, хто виграв  поповнення особового рахунку та безкоштовну установку багатотарифного лічильника, визначила програма випадкового вибору порядкових номерів особових рахунків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: