Фальсифікатне масло реалізовують на ринках Сумщини + Фото

Споживач | 14:23, 13.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

6 вересня, працівниками Державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на території агропродовольчого ринку м. Шостка, при проведенні ветеринарно-санітарного огляду було виявлено реалізацію масла солодковершкового селянського 72,5% жиру, на маркуванні якого була зазначена адреса потужності виробництва: Івано-Франківська область, смт. Рожнятів, вул. Івана Мазепи 115 а. Виробник  на даній продукції не  вказаний, але зазначено, що виготовлено на замовлення ТОВ «АГРО НВ плюс». Будь-які відомості в Реєстрі операторів ринків та потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл за допомогою яких можливо було б ідентифікувати даного виробника не значаться. Дана продукція була вилучена з реалізації.

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою вул. Івана Мазепи 115 а, смт. Рожнятів Івано-Франківської області відсутнє підприємство з виробництва молочних продуктів.

Також, нещодавно, у ході проведення відповідних заходів на ПОСС «Роменський ринок» було виявлено, що у торгівельній точці реалізовувалось масло вершкове на маркуванні якого було зазначено виробником: ТОВ «Барський молокозавод», Вінницька область, Барський район, с.Бар, вул. Шевченка, 62. Даний суб’єкт  господарювання не внесений в реєстр операторів ринку та потужностей харчових продуктів, на які видано експлуатаційний дозвіл.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає споживачів відмовитись від придбання масла солодковершкового невідомого походження та виробленого з порушенням харчового законодавства. Засумнівавшись, поцікавтесь у продавця (Ви маєте на це право) про наявність супровідних документів на даний вид продукту харчування.

У разі виявлення у закладах торгівлі такого продукту потрібно інформувати Держпродспоживслужбу за телефоном (0542)77-90-43 для вжиття невідкладних заходів з недопущення до реалізації.

Джерело: головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: