ФК «Тулиголовець»: 10 переможних років!

Спорт | 13:42, 19.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Футбол в Кролевецькому районі – це і сімейний, і, без сумнівів, професійний вид спорту, який плекається поколіннями.

Цікавою і напрочуд результативною є історія футбольної команди села Тулиголове.

За десять років свого існування вони щораз показували яскраву, професійну гру і заслужено перемагали. Протягом часу свого існування команда здобуває 49 кубків.

Починається історія ФК «Тулиголовець» у 2007 році. На чолі команди стоять ентузіасти – Віктор Хоця та Євген Ткаченко. Розуміючи, що не вистачає гравців високого рівня, було вирішено запросити до команди Олександра Шестопала з Чернігівщини. А згодом, протягом 2008-2009 років, до нього приєдналися Максим Короткий, Артем Кирьянов, Євген Орещенко, Володимир Ігнатенко, Сергій Котляров та Олег Івченко.

«Таким посиленим складом ФК «Тулиголовець» здобуває перші призові місця в районному чемпіонаті. Стає переможцем в кубкових матчах Кролевеччини. За рахунок рівня гравців з Чернігова  додалося досвіду гравцям команди», – говорить капітан команди Віктор Хоця.

Після переможних ігор команда починає набирати обертів – жага до перемоги зростає. Основний склад команди на той час – це капітан команди Віктор Хоця, гравці: Сергій Биковець, Віталій Богданов, Олександр Коломієць, Євген Шумейко, Володимир Шило, Дмитро Гавриш, Євген Ткаченко, Сергій Тябин, Володимир Медвідь.

Підростає і набирається досвіду молоде покоління, а саме: Сергій Шило, Олександр Іллєнко, Іван Рой, Дмитро Рой, Ярослав Богданов, Ігор Шумейко, Владислав Биковець, Руслан Богданов, Ярослав Клок та Назар Муренко.

З 2010 року команда самостійно, власними силами бере участь у кубкових змаганнях, районних чемпіонатах. Існували виключно за власні кошти і фінансової підтримки не мали. Проте любов до футболу і жага до перемог лише зміцнювалась.

З 2013 року команда починає брати участь у першості Глухівського району й одразу стають бронзовими призерами чемпіонату. А в 2015 році ФК “Тулиголовець” вже грала на два райони в одному сезоні – Кролевецький і Глухівський. Тоді в Глухові стали срібними призерами, а в Кролевецькому чемпіонаті отримали золото.

У 2015 році у команди з’явилися спонсори – це директор ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» О.М. Андрущенко, директор ТОВ «Кролевець-Агро» В.П. Тимошенко. Підтримали футбольну команду народний депутат України А.Л. Деркач та Тулиголівський сільський голова О.М. Самойленко.

«Завдяки потужній підтримці ФК «Тулиголовець» займає перше місце у першості Кролевецького району», – згадує командир команди.

Долучаються нові гравці – це Віталій Лобас, Сергій Василько та Євген Коваленко.

У 2017 році команда ФК «Тулиголовець» стає володарем всіх кубків, які були проведені протягом сезону в Кролевецькому районі і стає чемпіоном першості Глухівського і Кролевецького районів.

На фото: Нагороди ФК “Тулиголовець”, що розміщені в сільській школі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: