Фотофакт: під ногами на кролевчан чатує небезпека
Житлово-комунальне господарство 15:24, 4.11.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Питання каналізаційних люків в Кролевці підіймалося багато разів. Навіть був випадок, коли до відкритого люку провалився мегканець мікрорайону Совхоз.
Сьогодні ж небезпечний люк, що з часом згнив, бо виконаний з дерева, чатує на одному з тротуарів у центральній частині Кролевця. Він знаходиться на тротуарі по вулиці 8 Березня, що межує з територією СШ № 1. У темну пору добу хтось може потрапити у дану пастку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
