Фотозвіт: “Ярмарковий дивограй” зібрав гостей Міжнародного фестивалю

Фестиваль | 09:37, 23.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сонячного суботнього дня до садиби Огієвських, де розміщений нині музей кролевецького ткацтва, зібралися на гостини до фестивалю територіальні громади Кролевеччини, позашкільні заклади, гості зі всіє Сумщини та інших областей України.

Українські страви і культурні традиції заворожували. Запальні пісні, танці і щирі слова привітань лунали над обійстям, зазиваючи доєднатися до культурно-мистецького дійства.  Різноманітність виробів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи від майстринь і дари матінки-землі – тут всього було вдосталь.

“Ми привезли те, що виростили на своїх городах, виплекали руками. Смаколики від алтинівчанок і запальні пісні, танці від колективів Алтинівського Будинку культури – все для гостей фестивалю”, – розповів Алтинівський сільський голова Михайло Немеровець.

“Взяти участь у фестивалі, продемонструвати не лише творчі здобутки тулиголівчан, а й таланти наших господинь у приготуванні їжі, облаштуванні подвір’я – задоволення. Всіх запрошуємо і пригощаємо”, – говорив очільник Тулиголівської громади Олексій Самойленко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: