Газ «під ключ»: комплексна послуга для тих, хто прагне заощадити гроші та час

 Поділитися

Поділитися в

Про новий сервіс АТ «Сумигаз» спілкуємось з директором з капітального будівництва компанії Катериною Дакар.

– Пані Катерино, для кого ви пропонуєте послугу «Газ під ключ»?

– Це зручна і вигідна послуга для всіх. Якщо вам потрібно газифікувати будинок чи підприємство, збудувати внутрішньобудинкову мережу, перенести розташування газового котла чи плити або замінити їх, це послуга саме для вас. Не потрібно обходити кілька інстанцій, просто зверніться до Клієнтського простору 104ua. Вам призначать персонального менеджера, який надалі контролюватиме усі етапи робіт і навіть допоможе підібрати газове обладнання.

– Наскільки це вигідно і чи не вийде дорожче, аніж замовляти кожну послугу окремо?

– Навпаки, є очевидні переваги комплексного підходу. По перше, синхронно виконуються кілька процесів. Наприклад, якщо клієнт «Сумигазу» замовляє в комплексі будівництво зовнішніх та внутрішніх мереж газопостачання, їх проєктування та монтаж проходить паралельно. Це значно скорочує терміни газифікації вашої оселі.

По друге, експертний супровід від персонального менеджера – це можливість обрати якісні матеріали та новітнє газове обладнання, що дозволить суттєво заощадити час та кошти під час газифікації об’єкта.

Також, замовляючи комплекс «під ключ», ви відразу знатимете, скільки коштів та часу знадобиться на виконання робіт.

– А якщо потрібна не газифікація будинку чи квартири, а перенесення котла чи колонки? Чи є випадки, коли люди роблять це самі, щоби заощадити?

– Ми вкотре застерігаємо, що категорично не можна робити заміну обладнання самостійно. Це вкрай небезпечно для вас і оточення. Ми вийшли з пропозицію «послуги під ключ» в тому числі з міркувань безпеки для споживачів газу.

Фахівці АТ «Сумигаз» мають відповідний досвід та володіють новітніми технологіями, що дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. Усі співробітники, задіяні в будівництві газових мереж, підтверджують свою кваліфікацію постійно, адже газ не пробачає помилок.

Також важливий фактор ефективності й безпеки – використання виключно сертифікованих матеріалів. 100% матеріалів, які використовуються газовиками, проходять контроль якості та тестуються на відповідність міжнародним стандартам.

– Що Ви порадите при виборі газового обладнання?

– Зверніться до Клієнтського простору 104ua, де персональний менеджер допоможе здійснити індивідуальний підбір ефективного обладнання для заміни, а при реконструкції – також супровідних матеріалів. Сучасні котли дозволяють отримувати тепло енергоефективним способом з високим коефіцієнтом корисної дії. Окрім того, використання енергії природного газу можна повністю автоматизувати залежно від температури повітря, дня тижня і часу доби. Це забезпечить раціональне споживання енергії та високий рівень комфорту.

Також для того, щоб газове обладнання працювало як єдина «розумна» система, потрібно встановити додаткові автоматизовані пристрої. Наприклад, пристрій дистанційної передачі даних лічильника – модем. Для уникнення аварійної газової ситуації встановлюється клапан-відсікач і сигналізатор газу. Послуга «під ключ» передбачає вибір разом з менеджером сучасного газового обладнання, що допомагає нашим клієнтам бути ефективними, і як наслідок – економними.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: