Геннадій Гордієнко: «У кролевчан є унікальна можливість докорінно змінити систему місцевого управління, обравши В’ячеслава Жовтю»

 Поділитися

Поділитися в

У сусідньому, Шосткинському районі виборчі перегони добігають кінця, як і на Кролевеччині. Протягом останнього часу від представників районної влади звучали заяви про те, що Шостка для кролевчан ближча, ніж Конотоп. Тож ми вирішили поцікавитися, як же проходить виборча кампанія у сусідів? З даного питання ми поговорили з Геннадієм Гордієнком, який очолив районний осередок ВО «Батьківщина» на Шосткинщині, проте не чужий і для нас, адже вже десять років очолює Кролевецький комбінат хлібопродуктів.

– Доброго дня! Геннадій Іванович, як ви оцінюєте передвиборчу кампанію в Шосткинському районі і чим вона відрізняється від виборів на Кролевеччині?

– Доброго дня! Хочу зазначити, що виборчі кампанії у наших двох районах відрізняються, адже на моїй рідній Шосткинщині дані вибори можуть стати одними з найбрудніших на моїй пам’яті. Хочу зробити комплімент кролевчанам, адже їх партії і кандидати не опустилися до брудних виборчих технологій і суттєвих порушень під час даної кампанії не зафіксовано, наскільки мені відомо. Звісно ж, що в соціальних мережах, у Кролевецькому сегменті очевидним є робота так званої ботоферми від різних політсил, проте, на мою думку, це не відіграє великої ролі, адже дана технологія не дієва, кролевчани здатні самі розібратися і зробити усвідомлений вибір.

– Ви очолюєте Шосткинський районний осередок ВО «Батьківщина» і нам відомо, що на Кролевеччині Ви також підтримуєте Кролевецький осередок на чолі з В’ячеславом Жовтею, як ви оцінюєте дану команду?

– Ви знаєте, коли було змінено виборче законодавство і кожен, хто ще відчуває в собі сили відстоювати інтереси людей, повинен був обрати партію, то саме приклад Кролевецького осередку ВО «Батьківщина» і особистість В’ячеслава Павловича Жовті відіграла у моєму виборі партії не малу роль. Так, ми разом проводимо виборчу кампанію. Саме в Шостці ми представляли Кролевецький осередок, який у своєму складі має більш ніж достойних людей. Загалом, якщо подивитись на всі партії, що виставили своїх кандидатів у органи місцевого самоврядування всіх рівнів на Сумщині, то робота область-район-громада, а також співпраця з центральними органами управління партією, зокрема і з лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко очевидна лише в «Батьківщині». Це одна потужна сила, яка йде на вибори однією командою, підтримуючи своїх кандидатів. Так і має бути. Щодо лідера Кролевецької ВО «Батьківщини», то моє особисте бачення, яке підтримують і мої однодумці, і вся команда, що на цих виборах у кролевчан є унікальна можливість докорінно змінити систему місцевого управління, обравши В’ячеслава Жовтю. Його людські і лідерські якості, досвід роботи і розуміння всіх процесів місцевого самоврядування, державницьке, стратегічне, аналітичне мислення – це те, що потрібно Кролевецькій громаді. Без перебільшення скажу, що управлінці такого рівня, без шлейфу політичної мімікрії і відстоювання власних бізнесових інтересів, на політичному горизонті зустрічаються вкрай рідко. За такими, як він наше успішне майбутнє!

– Нещодавно в інтернеті зявилося інтервю з лідеркою ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко, яка підтримала Вас і В’ячеслава Жовтю, проте деякі коментатори запідозрили монтаж, і натякали на підробку. Чи справді Юлія Тимошенко підтримала Жовтю?

– Скажу більше, вона підтримала не тільки В’ячеслава Жовтю, а і всю команду на Кролевеччині, адже добре знає про їх роботу і про те, що саме ці люди відстоювали партію, коли проти її лідерки були політичні гоніння. Практично всі члени Кролевецького осередку ВО «Батьківщина» жодного разу не змінювали партію – це для них принципово. Якщо подивитись на політичну мапу Кролевеччини, то перебіжчиків тут багато, практично всі змінювали партії і не раз, чого не скажеш про команду «Батьківщини» на Кролевеччині. Вони є прикладом реального служіння людям, адже своєю щоденною працею доводять це. Хотілося б відмітити багато людей, з якими знайомий особисто – це і Анна Авраменко, і Юлія Бура, Лариса Герасимова, Тетяна Дешева, Сергій Малахов, Олександр Стариченко та багато інших достойних людей. Також, до ВО «Батьківщини» приєднався Заслужений лікар України, головлікар обласної клінічної лікарні Володимир Горох, з нами і Вікторія Гробова – директор обласного департаменту освіти і ще багато фахових, професіональних управлінців. З такою командою лише вперед і я запрошую з нами усіх кролевчан, адже ми вступаємо в боротьбу за Україну, за її цілісність, незалежність, економічний і соціальний розвиток.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: