Виговська

Глухівський клуб «Мужність» провів військовий вишкіл для кролевецької молоді

 Поділитися

Поділитися в

25 червня, військово-патріотичний клуб «Мужність», за підтримки КЗ «Глухівське вище професійне училище» провів виїзне військово-тактичне заняття з молоддю православного табору «Духовне джерело», який розташований в селі Зазірки.

Мета даного заходу – удосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування національно-патріотичної свідомості і національної гідності, підвищення престижу навчання у військових навчальних закладах та служби у лавах Збройних Сил України та усвідомлення особистої відповідальності громадянами України щодо військового обов’язку, посилення спроможності протистояти зовнішнім і внутрішнім загрозам та викликам, усвідомлення громадянського обов’язку якостей патріота України, як світоглядного чинника спрямованого на розвиток успішної країни.
Під час проведення занять кожний учасник мав індивідуально та в складі команди проявити командирські якості, застосувати знання з теоретичної частини. За допомогою імітаційної зброї «Лазертаг» було проведено тактичні рейди, штурми, зустрічні бої та виконання інших бойових завдань.

Детальніше: Глухів.INFO

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: