Глухівський національний педагогічний університет серед лідерів

Освіта | 17:31, 8.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

“Команда креативних науковців ГНПУ імені Олександра Довженка взяла участь у підсумковому заході трирічної «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України», який був організований Британською Радою у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія)”, – коментує учасник заходу старший викладач Андрій Шерудило.

Учасників зібрання привітала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, президент НАПН України Василь Кремінь, директор Британської ради Саймон Вільямс та генеральний директор національної освітньої агенції Великої Британії Advance HE Елісон Джонс.

Підсумкова зустріч проходила у форматі ток-шоу, під час якого виступили міжнародні експерти, зокрема, зовнішній експерт Пет Кілінглі. Присутні мали змогу обмінятися набутим досвідом і кращими ідеями його впровадження та взяти участь в обговоренні результатів командних проектів.

Нагадаємо, що Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка протягом року брав участь у «Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України», метою якого було допомогти реформам у галузі вищої освіти шляхом розвитку лідерства в українських університетах. Члени команди: проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Володимир Зінченко, завідувач кафедри педагогіки та менеджменту освіти Григорій Луценко, начальник навчально-методичного відділу Олена Мельник, докторант Олександр Благосмислов, старші викладачі Андрій Шерудило та Світлана Максимчук-Макаренко, студентка Анна Недобуга. У межах програми учасниками команди реалізовувались завдання проекту «Університет як центр розвитку громади», розроблено механізми співпраці зі стейкхолдерами, а також пройдено стажування в Університеті Аберіствіту (Великобританія).

Джерело: Глухів.INFO

Фото Андрія Шерудило.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: