“Глиняну” дорогу по Дорожній зробили проїзною

Дороги | 17:45, 30.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно ми писали про те, що на розі вулиць Дорожна та Франка було підсипано дорогу глиною і після довготривалого дощу дорожнє полотно перетворилося в багнюку, що не пройти, ні проїхати. На даний факт звернув увагу місцевий житель Олександр Любивий. Чоловік, також, допустив некоректне звернення по відношенню до своїх сусідів, які, як виявилося і висипали глину.

Про продовження даної історії нам розповів сам Олександр. Він зазначив, що після його відео, до нього надійшло багато невдоволених звернень від сусідів, адже вони хотіли як краще і спочатку вирівняли дорогу по Дорожній щебнем, а вже потім підсипали глиняним грунтом. Ніхто не очікував таких наслідків. З огляду на це чоловік публічно приніс вибачення своїм сусідам.

“Щоб виправити стан дорожнього покриття, мною було завезено пісок, а мої сусіди, з Дорожньої допомогли його розрівняти. Підключилась до даної роботи і Кролевецька міська рада. Було виділено щебінь та грейдер. Так, усі разом ми зробили дорогу. Не знаю: чи це сила Фейсбуку чи здорового глузду, але все вдалося”, – сказав Олександр Любивий.

У свою чергу, як зазначив заступник Кролевецького міського голови Олег Шприндель, щоб дану дорогу під час сильних злив чи при таненні снігу не розмивало, потрібно вирішити питання з прочищенням дренажної системи, яка там передбачена. Дану роботу остаточно буде зроблено навесні, але невідкладні роботи з пропуску води проводитимуться вже найближчим часом.

У міськраді, з огляду на цю історію, звертаються до громадян з тим, щоб кролевчани не займалися самодіяльністю, а узгоджували дії між собою та місцевою владою.

“За останні роки вже маємо багато негативних прикладів, до чого це може призвести. Також є й інші випадки, коли свідомі громадяни зверталися за дозволом на проведення благоустрою території, в окремих випадках письмовим. Дякуємо всім, хто сьогодні фізично чи фінансово допомагає виправити цю ситуацію!”, – написали в міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: