Виговська

Голова Кролевецької РДА: «Власник вирішив продати будівлю Кролевецької автостанції. Нам потрібно спільно вирішити питання розміщення каси, щоб пільговики не втратили компенсації за проїзд»

Суспільство | 18:02, 24.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як розповіла нашому виданню голова Кролевецької районної державної адміністрації Наталія Срібранець, власник приміщення автостанції у місті Кролевець виставив будівлю на продаж. Працівники автостанції вже повідомлені про звільнення.

«Наразі у нас є домовленість з керівництвом ТОВ «Сумиоблавтотранс» про розміщення у місті Кролевець каси, де будуть реалізовуватися квитки. Це дуже важливо зробити в найкоротший термін, щоб пільговики, які отримують від держави компенсацію за проїзд, не втратили такої можливості, адже без квитків, їм не компенсують витрати», – зауважила голова Кролевецької РДА.

Вона загострила увагу на тому, що транспортне сполучення залишається таким, як і було. Автобусні маршрути будуть виконуватися в повному обсязі.

«Я озвучувала дану проблему на сесії міської ради, адже стоїть питання виділення земельної ділянки для розміщення каси для продажу квитків у зручному для кролевчан місці. Щоб і перевізники мали можливість комфортно обслуговувати громадян. Думаю, що спільними зусиллями, разом з міським головою та депутатським корпусом міськради, в даному питанні буде позитивне вирішення», – зазначила Наталія Срібранець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: