“Головне, щоб людям надавали якісні послуги”: Кролевецький міський голова прокоментував рішення щодо начальника ЖЕКу

Суспільство | 20:40, 7.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у Кролевці, під будівлею міської ради зібралися окремі депутати, керівництво КП “Кролевецька ЖЕК” та громадськість. Вони висловлювали невдоволення кадровими рішеннями, що були прийняті по відношенню до керівництва комунальних підприємств міста. Так, їх збурило призначення на посаду начальника КП “Кролевецька ЖЕК” Ніни Канівець, керівника КП “Кролевецьводоканал”, яка буде очолювати два підприємства.

Звільнений начальник ЖЕКу Олександр Сущенко виступив зі звітом про виконану роботу за час його керівництва перед присутніми. За результатами зустрічі до міського голови було подано Звернення про припинення практики частого звільнення керівників КП “Кролевецька ЖЕК” та проти сумісництва керівних посад комунальних підприємств. Було зібрано понад 70 підписів під ним.

Ситуацію, що склалася прокоментував нашому виданню Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький. Він зазначив, що йому потрібне одне – щоб підприємства працювали для міста, а не на власні амбіції і самопіар.

“Робота підприємства – це забезпечувати стабільне надання послуг населенню. Основна робота ЖЕКу полягає у ремонті дахів, функціонуванні електричних мереж, очищення каналізації та інші важливі функції з управління будинками. З керівником ЖЕКу ми не знайшли порозуміння і діалогу не вийшло. Створювати напругу серед населення через ініціювання сумнівних заборів води, без дотримання відповідних вимог – не входить в компетенцію керівництва даного підприємства. Потім ця інформація спростовується, але ж у людей складається відповідне враження. Тож, коли у начальника ЖЕКу закінчився контракт, я подякував йому за ту роботу, що була зроблена. Я хочу від керівників – роботи і не заспокоюсь, доки не побачу ефективність”, – розповів міський голова.

Він зауважив, що вже давно має намір реформувати житлово-комунальну галузь міста. Зокрема у питанні скорочення адміністративного персоналу і збільшення кількості робочих кадрів.

“У структурі ЖЕКу є юрист, головний інженер, економіст і я бачу, що потрібно скорочувати адміністративний персонал. У мене немає заступників, бо мені не потрібно підносити портфель. Сьогодні ми не можемо собі дозволити просто розпорошувати кошти. Виходить три начальника, над двома працівниками, як до прикладу зведення майданчику на Совхозі – двоє роблять, інші – керують. Для раціонального використання людських та фінансових ресурсів потрібно впроваджувати зміни”, – наголосив Олександр Бобровицький

Щодо заробітної плати начальника “Водоканалу” Ніни Канівець, яка суміщуватиме дві посади, і начальника ЖЕКу в тому числі, то міський голова зауважив, що вона не отримує дві заробітні плати, як говорять поміж людей, за сумісництво вона отримує четверту частину зарплати і на цьому є економія коштів, зокрема.

“З усіма своїми проблемами люди йдуть до мене. Я дуже вдячний депутатському корпусу за підтримку у вирішенні питань життєдіяльності міста і за вміння досягати домовленостей, знаходити компроміс. У нашому місті повинен бути порядок і задля цього потрібно працювати. На сьогодні моє бачення про об’єднання двох комунальних підприємств, щоб робота проводилася якісно і злагоджено, знаходить підтримку. Тоді ми раз і назавжди забудемо про поділ на “моє, не моє” і всі питання будуть вирішуватися комплексно. Це піде на користь і у вирішенні екстренних питань, зокрема поривів водогонів, очистки каналізаційних мереж. Адже протистояння між комунальщиками тягнуться десятиліттями, вони замовчувалися, але цю проблему потрібно вирішити раз і назавжди. Керівники комунальних підприємств мають вболівати за свою роботу, а не займатися політикою і самопіаром”, – додав Олександр Бобровицький.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: