Головний поліцейський Кролевця радився з колегами

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє ГУНП в Сумській області, у місті Шостка відбулася координаційна нарада керівників місцевих правоохоронних органів. Начальник Кролевецького відділення поліції Олег Переход також взяв участь у даному заході.

Головував на засіданні керівник Шосткинської місцевої прокуратури Ігор Зайцев. Він зупинився на недоліках та прорахунках які були допущені у роботі за 10 місяців 2017 року. Наголосив на важливості координації зусиль у боротьбі з корупцією, захисту інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища, земельних і лісових ресурсів, законності використання бюджетних коштів, невиплаті заробітної плати, тощо. Прокурор нагадав присутнім, що від успіху боротьби з цими негативними явищами залежить довіра громадян до правоохоронної системи та підтримання економіки на належному рівні в райцентрах.

До слів місцевого прокурора долучився його заступник Павло Моісеєнко. Він доповів присутнім стан законності та криміногенної ситуації в регіоні, які підпадають під юрисдикцію Шосткинської місцевої прокуратури, а також ефективність запобігання, протидії злочинності і корупції.

Керівники районних відділів і відділень поліції розповіли про роботу своїх підрозділів, зупинившись окремо на проблемних питаннях службової діяльності.

Підводячи підсумки наради, керівник місцевої прокуратури зазначив, що лише завдяки спільному поєднанню зусиль і повноважень правоохоронних органів, органів влади, місцевого самоврядування та підтримки громадськості регіону можливо комплексно й ефективно протидіяти злочинності і корупції, а також звести до мінімуму їх прояви та негативний вплив на різні сфери суспільного життя.

Фото відділу комунікації поліції Сумської області

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: