Губернатор спростував інформацію про те, що у Сумщини заберуть кошти Дорожнього фонду

Дороги | 15:16, 10.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

У ЗМІ активно розповсюджується повідомлення радника голови «Укравтодору» Олександра Кави про те, що нібито у Сумської ОДА заберуть кошти Дорожнього фонду. Голова облдержадміністрації Микола Клочко спростував цю інформацію і навіть підкріпив свій коментар інфографікою використання коштів Дорожнього фонду по областях станом на 26 червня 2018 року від Міністерства інфрастуктури України. Згідно з інфографікою Сумщина займає 6 місце щодо використання грошей Дорожнього фонду на місцеві дороги.

«Прошу не поширювати фейки, − підкреслив Микола Клочко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. −  З Дорожнього фонду, що іде на МІСЦЕВІ дороги, ніхто і копійки у Сумщини не забере».

Також очільник області додав: «Намагання певних ділків від Укравтодору зняти кошти з ділянки ДЕРЖАВНОЇ дороги на Київ, по якій не те що проектна документація готова, а і тендер відбувся (хоч його і відомі в вузьких колах «дєлягі» оскаржують), якою опікується Облавтодор, викликають занепокоєння. Укравтодор хоче забрати кошти в сумі 117 млн. грн., які ми вибили з нардепами на ремонт ділянки траси Київ-Суми-Юнаківка по Сумській області. Нардепів вже обдзвонив. Завтра обіцяють розібратись».

Крім того, голова облдержадміністрації поговорив і з самим Олександром Кавою.

«Завтра вийде спростування щодо нібито зняття коштів з місцевих доріг по Сумській області Чекаю на спростування з боку ЗМІ, які розповсюдили недостовірну інформацію про Дорожній фонд Сумської області», − наголосив Микола Клочко.

Прокоментував цю ситуацію і народний депутат України Олег Медуниця: «Всі гроші на місці. Жодної копійки коштів ДФ із Сумської області ніхто не виводив. Ці гроші працюють. В Сумах наприклад за них зробили вже Чернігівську і роблять 20 років Перемоги. Все, що писалося в медіях про ОДА, невикористані гроші з ДФ все не правда. Коштами ДФ на державні дороги розпоряджається Служба автомобільних доріг, а не ОДА. Уряд зняв гроші з траси М07. Це кошти Держбюджету, урядова програма. Юнаківка-Суми-Київ. 117 млн. Чиновники автодору дезінформували Уряд, що там нібито не проведений тендер. Я перевірив: тендер проведений, але справа в антимонопольному на розгляді скарги. Таке, на жаль, буває. Це, між іншим, та дорога, куди ми намагалися перекинути невикористані кошти з будівництва дороги на Харків. Зараз ми все повернемо, настукаємо по лобу, кому треба, і, можливо, добавимо на М07.У мене все. Нам чужого не треба, але свого не віддамо».

Джерело: Сумські дебати

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: