Губернатор Сумщини нагороджений Міністерством оборони за сприяння ЗСУ

Захисник Вітчизни | 19:48, 26.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Міністерство оборони України нагородило голову облдержадміністрації Миколу Клочка медаллю «За сприяння Збройним Силам України». Про це повідомили на сайті облдержадміністрації.

За значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України та активну громадську позицію Степан Полторак нагородив Миколу Клочка відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Також Микола Клочко отримав Подяку зі словами щирої вдячності та поваги за сумлінну та самовіддану працю, високий патріотизм, сприяння командуванню військових частин та військових комісаріатів Збройних Сил України у виконанні повсякденних завдань, організації територіальної оборони на території області від начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала армії України Віктора Муженка.

«Питання забезпечення обороноздатності та безпеки громадян перебуває на нашому постійному контролі. Сумська обласна державна адміністрація  активно долучалася до створення загонів територіальної оборони та їх матеріально-технічного забезпечення. За рахунок місцевих бюджетів області було закуплено обладнання для їх функціонування та застосування за призначенням. Запевняю, що бригада територіальної оборони в Сумській області матиме чільне місце в забезпеченні обороноздатності держави», – прокоментував Микола Клочко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: