Губернатор Сумщини вручив стипендії талановитим учням Кролевеччини

Освіта, Суспільство | 19:32, 20.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляють в Сумській обласній державній адміністрації, щорічну винагороду особисто від очільника області отримали 45 стипендіатів. Серед них відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування,  лідери спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Розмір стипендії цього року складає 1050 гривень. Відповідно до критеріїв, найкращих обирала комісія, якій були представлені матеріали від навчальних закладів.

«Ця стипендія – інвестиція в майбутнє. Адже, сьогодні ми вшановуємо та відзначаємо винагородою молоду еліту Сумщини, яка ставить амбітні цілі і впевнено їх досягає. В умовах сучасного життя, що швидко змінюється, інтелект є найбільшою цінністю суспільства», – такими словами привітав присутніх голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Нагадаємо, що стипендію губернатора у 2018 році будуть отримувати двоє талановитих мешканці Кролевеччини: учениця 9-Б класу Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Анна Сущенко та Анатолій Поповченко, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Реутинський професійний аграрний ліцей».

Фото з сайту ОДА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: