Губернатор Сумщини: “Яблуня-колонія у Кролевці, такого ж більше ніде у світі немає”

Туризм | 21:37, 7.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині пройшла виставка «Сумщина туристична – 2018».  На відкриття одного із найголовніших заходів туристичного напряму зібрались близько трьохсот відвідувачів, серед яких були представники влади, громадськості, гості з європейських країн, школярі та підприємці малого й середнього бізнесу

Як зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко, такі виставки допомагають розкрити потенціал Сумського краю.

«Нині ми приділяємо велику увагу активному туризму – це байдарки, кінний, лижний спорт, туристичні походи. Крім того, ми розвиваємо етнотуризм – у нас є фестивалі, які відомі не тільки на Сумщині, але й за межами нашої країни. Кролевець, Суми, Глухів, Тростянець та інші міста є досить привабливим з точки зору унікальними речей та туристичних об’єктів. Наприклад, яблуня-колонія у Кролевці, такого ж більше ніде у світі немає», – говорив він.

Подякував Микола Клочко і партнерам, серед яких Google Ukraine, що допоміг створити сайт «Мандруй Сумщиною», яким можна здійснити 3D-мандрівку, не виходячи з дому, побачити привабливість нашого краю.

Начальник відділу промоції та туризму облдержадміністрації Юрій Гладенко зазначив, що на виставці свої можливості і результати представили понад 30 учасників із різних куточків Сумщини.

«Ми представляємо нашим закордонним партнерам ті проекти, що вже працюють. Такий захід дозволяє відразу зрозуміти, наскільки ми відкриті і наскільки широкий потенціал маємо. У нас є вісім країн, з якими свого часу були підписані угоди про співпраці у сфері туризму. Зараз ми хочемо їх поновити і таким чином покращити взаємовідносини, з деякими вже ведуться перемовини», – розповів він.

Урочистості відкрив творчий колектив із Кролевця презентацією «27 вишиванок до 27-ї річниці незалежності України». Їх представниця розповіла, що школярі самі розробляли дизайн одягу, за яким потім випустили спортивний, класичний одяг, сукні, сорочки. На жаль у масовому виробництві їх немає, однак Кролевецька ткацька фабрика може виготовити такий одяг на замовлення.

Джерело: сайт Сумської обласної державної адміністрації

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: