Ігор Гуменюк: “Ми ще обов’язково зберемо під крилами фестивалю творчу родину митців та глядачів, щоб наживо розпочати нову еру “Кролевецьких рушників”

Фестиваль | 15:21, 18.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Протягом 25 років, восени на Кролевеччині проводиться Міжнародний літературно-мистецький фестиваль “Кролевецькі рушники”. Цього року, нажаль, через карантинні обмеження кролевчани не матимуть змоги відвідати фестивальні заходи у звичному форматі. Натомість творча команда Районного будинку культури (директор Ігор Гуменюк) разом з сектором культури, молоді та спорту Кролевецької РДА (завідувач Наталя Сіра) пропонують переглянути “Онлайн марафон” сторінок історії фестивалю, поринути у неповторну атмосферу,побачити знайомі обличчя, доторкнутись до прекрасного. Трансляції будуть проводитися на сторінці Кролевеччина культурна

 “Команда районного будинку культури завжди була найактивнішим учасником фестивалю, адже на плечі РБК лягала технічна, організаторська, господарська функція тощо. Так слалося, що через COVID-19 ми не маємо змоги відзначити 25-у річницю фестивалю повною мірою. Але ми не маємо права у черговий раз не згадати тих, хто прославляв і продовжує прославляти рідний край, працював над збереженням культурних традицій Кролевеччини, популяризував знаменіті Кролевецькі рушники, що наразі є визітівкою не тільки Кролевеччини, а й Сумської області. Маємо надію знову зібрати під крилами фестивалю творчу родину митців та глядачів, щоб наживо розпочати нову двадцятип’ятирічку фестивалю”, – прокоментував директор Районного будинку культури Ігор Гуменюк.

 Також він зазначив, що уже сьогодні розробляються конкретні проєкти щодо культурного розвитку Кролевецької ОТГ та організації дозвілля населення, зокрема молоді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: