Ігор Молоток: «За Майбутнє» підтримає на виборах В’ячеслава Жовтю, адже успішне майбутнє за такими, як він!»

Вибори, Політика | 14:19, 23.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

В ексклюзивному коментарі, голова Сумської обласної партійної організації «За Майбутнє» Ігор Молоток, депутат Верховної Ради України трьох скликань розповів, кого на посаду Кролевецького міського голови підтримує їхня політична сила.

«Наша політична команда створена нещодавно. Ми зібрали успішну молодь, професійних управлінців, які знають, що потрібно громадам. Мені люди втретє довірили представляти їх інтереси у Верховній раді, думаю, що і на місцевих виборах мешканці Сумщини зроблять усвідомлений вибір. На моє глибоке переконання, ознайомившись на протязі виборчої кампанії з програмами і думками усіх кандидатів, наша команда вирішила підтримати на посаду Кролевецького міського голови В’ячеслава Жовтю, адже успішне майбутнє за такими, як він!», – сказав Ігор Молоток.

Він додав, що в органах місцевого управління головне – це не політичні вподобання, а реальні справи на користь громаді. Тож і обирати потрібно таких керівників, які не вводять в оману своїх виборців, не маніпулюють і готові слугувати людям, а не власним амбіціям і інтересам.

«Кролевецький район для мене близький. Ми, разом з громадами сіл, яких я представляю, зробили не мало, а зробимо ще більше. До Кролевця теж вдалося залучити чималі кошти, побудувати дороги, показати людям, як виглядають якісні роботи, як потрібно тримати дане слово. Коли я в останнє був у місті, відвідував стадіон, що вже мали б відкрити у СШ № 1, то що я побачив: контролю немає, одні – тягнуть час, інші – не можуть проконтролювати виконання робіт. Обіцяти – це значить робити. На жаль, лідери передвиборчої гонки не продемонстрували готовності до зміни системи управління, вони не можуть домовитися між собою. Не можна допустити колапсу управління в Кролевецькій громаді, як це сталося в Конотопі, Глухові. Потрібно вчитися на помилках інших. Добре, що є альтернатива – це В’ячеслав Жовтя», – підкреслив Ігор Молоток.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: