Ім’я – це ключ до життя: популярні та оригінальні імена малят на Кролевеччині

Суспільство | 16:21, 24.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Питання надання дитині імені хвилює батьків впродовж 9 місяців очікувань на малюка та після його народження. Це рішення дуже важливе, адже, обираючи ім’я для свого чада, батьки надають йому своєрідну формулу долі та ключ до життя.

Серед зареєстрованих фахівцями юстиції Кролевецького району за 6 місяців 2019 року імен популярними залишаються Кіріл, Нікіта, Артем, Марк, Кіра, Анастасія, Вероніка, Єлизавета.

Називали новоспечені батьки своїх продовжувачів роду й оригінальними та рідковживаними іменами. Наприклад, серед дівчат на Кролевеччині зареєстровані: Асія, Сабіна, Емілія,Устіна, хлопчиків: Єлісей, Глєб, Гордій, Тімофєй.

Варто зазначити, що урядом  прийнята ініціатива від Міністерства юстиції України ЄМалятко, яка дозволить батькам в онлайн-режимі 10 базових державних послуг, пов’язаних з народженням дитини. Зокрема мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів, внесення відомостей до реєстру платників податків, видачу посвідчень батькам багатодітних сімей та призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, та інше.

Нагадаємо, що за І півріччя в Кролевецькому районі народилось 74 малюка, з них 38 дівчат та 36 хлопчиків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: