Кабмін затвердив єдину Кролевецьку ОТГ в межах району

Децентралізація | 13:02, 21.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

20 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Дніпропетровської, Київської (обидві – з доопрацюванням), Рівненської та Сумської областей. Про це повідомлено на сайті Уряду.

Проекти розпоряджень розроблено відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Так, у Дніпропетровській області передбачено 85 спроможних територіальних громад, у Київській – 69, у Рівненській – 64, у Сумській – 51. Плани охоплюють 100% територій областей.

Перспективні плани розроблено спільними зусиллями обласних державних адміністрацій, Мінрегіону, органів місцевого самоврядування, профільних асоціацій, народних депутатів та експертів.

Коментуючи черговий крок у реалізації реформи децентралізації, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відмітив: «Затверджені перспективні плани забезпечать формування та функціонування спроможних територіальних громад чотирьох областей, здатних надавати населенню якісні послуги. Це сприятиме підсиленню спроможності громад, відновленню інфраструктури, створенню більш комфортних умов проживання людей».

Як прокоментували прийняття відповідного розпорядження у Кролевецькій міській раді: «Це нова можливість для продовження потужного розвитку всього нашого району!».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: