Виговська

Калейдоскоп добрих справ від енергетиків

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 лютого у світі відзначається День спонтанного прояву доброти – чудова нагода зробити добру справу ближньому, однак нести добро важливо не лише цього дня, а кожного разу, коли є можливість.

У благодійному напрямку політика ПАТ “Сумиобленерго” – це адресна допомога. Адже необхідно, щоб допомога доходила до тих, кому вона призначається. В 2017 році енергетики відгукнулися на всі прохання про підтримку, які до нас надішли.

Зокрема, подарували підшефній Штепівській спеціальній школі-інтернату шведську стінку. Її поставили в новому класі для занять фізкультурою та ЛФК. ПАТ “Сумиобленерго” також придбало для закладу сухий басейн, який допомагає вихователям проводити з дітками реабілітацію та корекцію.

Для цього ж закладу були закуплені вогнегасники та фарба. Це допомогло привести до ладу інтернат і укомплектувати протипожежну систему, щоб забезпечити якісне й безпечне виховання діток. Товариство регулярно поповнює матеріально-технічну базу закладу, адже діти – це наше майбутнє.

Працівниками енергопостачального підприємства було відремонтовано двигун КамАЗу на прохання сумських артилеристів. До керівництва ПАТ “Сумиобленерго” звернувся командир військової частини п/п В1060 полковник Валерій Ісмаілов з проханням допомогти з капітальним ремонтом двигуна паливозаправника КамАЗу. Виконавши непросту роботу, адже вік машини та її “служба” в гарячих точках взяли своє, енергетики передали машину військовим.

Закуплено й необхідні матеріали, виготовлено та встановлено пандус на вході до Сумської міської дитячої лікарні ім. Святої Зінаїди. Адже старий був у аварійному стані. Тепер мамам і батькам із дитячими візочками зручно заходити до закладу.

Були проведені акції із здачі крові та плазми. Енергетики поділилися життєвою енергією з тими, хто цього потребує. Акція “Здай кров – поділися життєвою енергією” проходила в лютому, серпні, вересні 2017 року, а також триває зараз і є традиційною.

Проведено передплату періодичних видань для дітей, які знаходяться у Конотопській загальноосвітній санаторній школі-інтернат. Це єдиний в області реабілітаційний заклад, де проходять навчання та лікуються дітки з усієї Сумщини (всього – 237 дітей).

Керівництво закладу звернулося до ПАТ “Сумиобленерго” з проханням допомогти фінансово у підписці книжок для маленьких пацієнтів. І енергокомпанія простягнула дітям руку допомоги. Вони уклали договір з “Укрпоштою” й здійснили передплату всього списку періодики для них на 2018 рік.

Колектив закладу навіть надіслав лист вдячності за підтримку обласному енергопостачальному підприємству.

 

За останні роки ПАТ “Сумиобленерго” зарекомендувало себе як соціально відповідальне підприємство, яке простягає руку допомогу тим, хто цього потребує.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: