Виговська

Кандидати на посаду Кролевецького міського голови обмінялися питаннями + Відео

Вибори | 18:08, 16.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час дебатів, 15 жовтня, кандидати на посаду Кролевецького міського голови обмінялися питаннями. Кожен задав опоненту своє запитання і отримав відповідь на нього.

Зокрема, у Олександра Бобровицького запитали чи за свою каденцію він хотів би щось змінити з того, що було зроблено, про перспективу розвитку сільських пожежних команд, як він оцінює роботу депутатського корпусу Кролевецької міської ради сьомого скликання та про те, що не вдалося виконати із запланованого.

До В’ячеслава Жовті у опонентів були питання щодо того, чи заважало щось йому працювати над інвестиційними проєктами, також  щодо утворення старостинських округів, призначення старост, попросили оцінити свою роботу та останні три роки роботи депутатського корпусу Кролевецької міської ради сьомого скликання.

Сергій Завгородній відповідав на питання щодо взаємодії з педагогічним колективом ЗОШ села Спаське, чому пішов на міського голову, а не поборовся за посаду старости, про найуспішніші проєкти за 5 років та оцінку роботи на посаді голови Спаської сільської ради.

У Віктора Лехмана запитали про недобудову біля площі Миру, про поєднання бізнесу та владних повноважень, про збереження робочих місць працівників сільських рад та найголовніший здобуток Кролевецької міської ради сьомого скликання.

Андрій Чепурний відповів на питання щодо закупівлі хліба у місцевих виробників для соціальної сфери громади, відповідного законодавства про закупівлю за бюджетні кошти, у якому населеному пункті буде створений молочний кооператив та що заважало втілити плани, коли був секретарем міської ради.

Потім дебати перейшли у формат запитання до кандидатів від присутніх глядачів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: