Карантин та неплатежі підривають роботу міського водоканалу

 Поділитися

Поділитися в

Через встановлення карантинних обмежень та закриття закладів освіти, культури, припинення роботи приватних підприємців, а також у зв’язку з наростаючими неплатежами від населення КП “Кролевецьводоканал” опинився в край скрутних умовах. Недоотримання коштів за надані послуги призвело до втрати майже 50% надходжень на рахунок комунального підприємства. Про це сьогодні йшлося на засіданні сесії Кролевецької міської ради.

Щоб підтримати підприємство критичної інфраструктури, депутати в більшості підтримали рішення щодо виділення КП “Кролевецьводоканал”  півмільйона гривень на сплату за спожиту електричну енергію.

“Коштів, що ми виділили вже в цьому році на потреби Кролевецького водоканалу, замало, адже з початку введення карантинних обмежень підприємство недоотримує платежів від населення, юридичних осіб, приватних піджприємців практично половину свого заробітка. А працівники виконують той же об’єм робіт, навіть більше, адже поривів в місті також не зменшилося. Насоси працюють на ту ж саму потужність і зменшення використання електроенергії не відбулося. Я закликаю усіх, зрозуміти ситуацію, в якій ми опинилися і проявити громадянську солідарність, тим самим не допустивши погіршення фінансового стану одного з найважливіших підприємств нашого міста. Сплачуйте за послуги вчасно, адже, навіть при умові, що не буде штрафних чи інших санкцій, за використану воду потрібно буде все одно заплатити. Не накопичуйте боргів”, – прокоментував прийняте депутатами рішення Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: