КХП: 30 років на ринку високоякісного борошна + фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 грудня Кролевецький комбінат хлібопродуктів відзначив свій 30-річний ювілей.

Зі святом працівників підприємства привітали народний депутат України Ігор Молоток, депутат Сумської обласної ради Володимир Горох, керівники міста та району, численні гості свята, ветерани галузі, хореографічні та вокальні колективи з Шостки та Кролевця.

Тепло звернувся до своїх підлеглих директор комбінату Геннадій Гордієнко, який подякував усім за роботу і зауважив, що нині підприємство міцно стоїть на ногах і прагне до розвитку.

Справжнім подарунком-сюрпризом для присутніх став виступ володаря надзвичайного голосу, автора та композитора, естрадного співака, самого неординарного та харизматичного учасника “Голосу країни” Василя Жадана.

Як зазначалося на святі, цей рік як для працівників так і для керівництва філії ПАТ «ДПЗКУ «Кролевецький комбінат хлібопродуктів» виявився продуктивним. Завдяки розширенню географії приймання та експорту зерна вдалося значно покращити фінансові показники. Це суттєву посприяло модернізації підприємства.

Завершено роботи з будівництва покрівлі адміністративно-лабораторного корпусу комбінату, вело-мото стоянки. Також проведено другий етап реконструкції опалення адміністративної будівлі. Встановлено опалювальний котел, прокладено водопостачальні теплові траси (поліпропіленові труби) та навісні батареї по всім кабінетам. На елеваторі КХП замінено дерев’яні рами на вікнах, строк експлуатації яких становив 30 років. Дана реконструкція системи опалення покликана забезпечити як тепло, так і економію ресурсів на опалення.

Побудовано новий житній млин на базі обладнання «Расів», який встановили силами робітничої бригади працівників КХП. Проведені монтажні роботи з створення лінії житнього борошна в будівлі комбікормового заводу. Завершена робота з монтажу зернового сепаратора «Горизонт-К8» на комплексі зернових складів.

Робітники та директор комбінату Геннадій Гордієнко підняли і встановили флюгер ручної роботи у вигляді логотипу комбінату на даху адміністративного корпусу. Також, було проведено благоустрій біля адміністративного корпусу, зокрема укладено нове дорожнє покриття на під’їзді до комбінату. У доповнення до всіх проведених робіт з покращення прилеглої території біля адміністративного будинку створено стіну українського колориту. Завдяки старанням художників, комбінат хлібопродуктів став дійсно квітучою прикрасою Кролевця.

За свою 30-річну діяльність Кролевецький комбінат хлібопродуктів довів, що він не лише досвідчений та професійний партнер, якому можна довіряти, а й підприємство, яке постійно прагне оновлення, модернізації. Впроваджуючи нові технології керівництво одного з лідерів на ринку вискокоякісного борошна піклується не лише про свою діяльність, а й про комфорт, належні умови роботи для своїх працівників, про красу рідного міста та турбується про його мешканців.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: