Виговська

Кількість легальних двоколісних транспортних засобів зросла

Транспорт | 13:16, 29.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Регіональному сервісному центрі МВС в Сумській області зазначають, що цього року значно зріс попит на придбання скутерів, мопедів та інших двоколісних транспортних засобів.

Якщо протягом 2017 року було зареєстровано 455 мопедів, то протягом лише І півріччя 2018 року – вже 431 мопед.

Також спостерігається зростання кількості проведених реєстраційних операцій з мотоциклами. У 2017–му році сервісними центрами МВС Сумщини зареєстровано 1010 мотоциклів, а в поточному році вже – 802.

Регіональний сервісний центр МВС в Сумській області наголошує, що посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерні знаки – обов’язкові документи для керування мототранспортом.

Посвідчення водія можна отримати після проходження навчання в автошколі, де здійснюють підготовку категорій А; А1; В1 (обрати акредитовану автошколу можна за допомогою сайту Головний сервісний центр МВС) та після здачі теоретичного і практичного іспитів у будь-якому територіальному сервісному центрі МВС (для підготовки до іспитів можна скористатись онлайн-тренажером та ознайомитись з білетами теоретичного іспиту).

Джерело: Голос Конотопу

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: