Клієнти Приват Банку подарували Кролевецькій ЦРЛ обладнання на 80 тисяч гривень

Медицина | 14:35, 12.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 грудня директор Сумської філії «Приват Банку» Ігор Чернявський презентував подаровані центральній районній лікарні електрокардіограф та два кисневі концентратори.

«Це була ініціатива керівництва районної лікарні, які звернулися до відділення Приват Банку в районі. Разом вони подали заяву до благодійного фонду «Допомагати просто». Коли приймалося рішення стосовно обладнання, то ми спиралися на думку фахівців і експертів з цього приводу. Тож, Приват Банк спільно з фондом, завдяки клієнтам банку, які у нас обслуговуються, користуються терміналами, системою «Приват-24» та іншими способами мають змогу поповнювати даний фонд і допомогли з придбанням  обладнання», – розповів Ігор Чернявський.

Від сьогодні кардіограф й запрацював і за пів дня вже було обстежено понад 30 пацієнтів.

«Нам дуже сподобався новий кардіограф, він як міні-комп’ютер з сенсорними кнопками. Його можна підключати до комп’ютера. Він портативний, навіть в лісі можна зробити кардіограму. Архівує дані, робить ритмограму, і частоту, і одразу розшифровує, і видає дані. Процес проходить значно швидше. Тепер на одного пацієнта потрібно лише хвилин п’ять», – говорить медсестра кабінету функціональної діагностики з 35-річним стажем Лідія Мальченко.

Тим часом, в реанімаційному відділенні вже встановлені два нових кисневих концентратори – це  обладнання, яке виробляє концентрований медичний кисень з навколишнього повітря.

«Такого обладнання потребує кожне відділення, а не лише реанімаційне. Без кисню, коли людина хворіє і страждає від захворювання дихальної системи їй необхідна його інсуфляція. Це зручна і дуже потрібна річ, з якою приємно працювати», – -говорить лікар-анастезіолог Ігор Шекальов.

Подякувати керівництву Приват Банку за допомогу у придбанні необхідного обладнання прийшли керівники району та міста, центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги, адже забезпечення новітнім обладнанням для правильної та вчасної діагностики – це не одне врятоване життя мешканців Кролевеччини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: