Кого В’ячеслав Жовтя поведе в депутати?

Вибори, Політика | 19:10, 18.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 17 вересня відбулася Сумська обласна конференція ВО «Батьківщина», на якій було висунуто кандидатів до рад усіх рівнів та на голів ОТГ. Зокрема на ньому було погоджено і команду партії на Кролевеччині.

Список кандидатів було презентовано на коференції у місті Шостка. Очолює його керівник Кролевецької місцевої організації ВО «Батьківщина» В’ячеслав Жовтя, він же є кандидатом на пост голови громади Кролевеччини.

«Наша команда ще багатьох здивує, адже заради кращого майбутнього кожного жителя Кролевеччини ми кинули виклик вибудуваній системі управління, всьому місцевому політикуму. Я хочу, щоб моя донечка виросла, отримала гарну професію, яку вона обере і залишилась жити в Кролевці, створила тут родину, щоб на селі була робота, щоб життя не завмирало. Тому, прагну, щоб наша Батьківщина була достойна наших дітей!», – сказав В’ячеслав Жовтя.

До списку партії входять авторитетні люди з сіл району, медичні працівники, вчителі, директори підприємств, фахівці лісової галузі, фермери, енергетики, активні молоді жінки – представники усіх сфер життєдіяльності району та міста. Зокрема, серед кандидатів на презентації були присутні: заступник директора Кролевецького комбінату хлібопродуктів Віктор Камінський, керівник громадської приймальні ВО «Батьківщина» в Кролевці, депутат міської ради Юлія Бура, акушер пологового відділення Кролевецької ЦРЛ Тетяна Дешева і депутат районної ради кількох скликань, голова бюджетної комісії райради Сергій Малахов.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: