Колегія РДА підтримала лісівників Кролевеччини

Реформи, Суспільство | 09:08, 30.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

29 листопада, на засіданні колегії районної державної адміністрації вкотре підіймалося резонансне питання останніх днів – реформування лісової галузі нашої держави.

Перед загалом виступив директор ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство” Олександр Посошенко, який розповів про результати діяльності підприємства. Зупинився на здобутках у галузі, а також зауважив, що протягом шести років вони не отримують коштів від держави, а заробляють самі, справно сплачуючи податки. Усі кошти, які заробляють інвестують в техніку, обладнання для переробки, розширення виробництва тощо.

Він закликав членів колегії підтримати працівників лісомисливського господарства в тому, щоб КабМін переглянув Стратегію.“Не можна наших працівників залишати без роботи. Не можна створити єдине акціонерне товариство і з Києва бачити, що робиться в Кролевецькому районі”, – зауважив директор Кролевецького ЛМГ.

За результатами голосування було вирішено направити звернення до Сумської ОДА та облради щодо перегляду Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року. Рішення про підтримку даного звернення було прийнято одноголосно.

Нагадаємо, 28 листопада працівники ДП “Кролевецьке лісомисливське господарство” приєдналися до Всеукраїнської акції протесту проти приватизації державних лісів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: