Кролевецький колектив «Доміно» отримав диплом Всеукраїнського героїко-патріотичного конкурсу
Творчість 12:37, 5.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці хореографічного колективу “Доміно” (керівник Оксана Фоміна) взяли участь у Всеукраїнському героїко-патріотичному конкурсі “Нескорена.Незламана.Нездолана.”
На огляд поважного журі кролевчани представили танець “Гопак”.
Оригінальність постановки, складність елементів та відточена чіткість рухів – була високо оцінена організаторами конкурсу. Хореографічний колектив “Доміно” отримав диплом ІІ ступеню.
«Бажаємо невичерпної енергії та нових креативних танців!»,- побажали колективу у Центрі позашкільної освіти Кролевецької міської ради.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
