Кролевецький колектив «Доміно» отримав диплом Всеукраїнського героїко-патріотичного конкурсу

Творчість 12:37, 5.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці хореографічного колективу “Доміно” (керівник Оксана Фоміна) взяли участь у Всеукраїнському героїко-патріотичному конкурсі “Нескорена.Незламана.Нездолана.”

На огляд поважного журі  кролевчани представили танець “Гопак”.

Оригінальність постановки, складність елементів та відточена чіткість рухів – була високо оцінена організаторами конкурсу. Хореографічний колектив “Доміно” отримав диплом ІІ ступеню.

«Бажаємо невичерпної енергії та нових креативних танців!»,- побажали колективу у Центрі позашкільної освіти Кролевецької міської ради.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору