Колектив КП «Кролевецьводоканал» відстоює коригування тарифу

 Поділитися

Поділитися в

На своїй сторінці у Фейсбуці КП «Кролевецьводоканал» розміщено листа на адресу Кролевецького міського голови Олександра Бобровицького та міської ради від колективу підприємства.

Працівники пишуть про те, що вони відстоюють своє право на працю та достойну заробітну плату. Наразі, без коригування тарифу, підприємству не вистачає на плату за електроенергію.

Трудовий колектив написав звернення до Президента України щодо підтримки підприємства та захисту керівника. А також, вони не допустять втручання в господарську діяльність підприємства та звільнення керівника й готові до страйку.

«Всі наслідки, що настануть після звільнення нашого керівника та відмови у коригуванні тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення ми повністю покладаємо на депутатський корпус Кролевецької міської ради (зокрема на цих 16 депутатів, які подали вищезазначене депутатське звернення», – йдеться в листі.

Нагадаємо, 23 серпня, до голови Кролевецької міської ради Олександра Бобровицького надійшло колективне депутатське звернення з приводу наміру КП “Кролевецьводоканал” підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення. Підписи під зверненням поставили 16 депутатів з різних груп та фракцій міської ради.

Головне фото – ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: