Колектив “Молода кров” нагадав за що воюємо + фото

 Поділитися

Поділитися в

"Любов варта всього.Варта навіть життя,не кажучи вже про смерть..."
Колектив "Молода кров"

Сьогодні, 27 січня, сіру буденність Кролевця  розірвали юні, гарячі та переконливі учасники патріотичного творчого колективу “Молода кров”. Їхній, більш ніж двогодинний виступ, знову нагадав усім, що в країні війна, що кожного дня гинуть наші співвітчизники, що четвертий рік в Україні не стихають криваві бої.

У залі районного Будинку культури, кожен міг побачити як співпереживають студенти та школярі, і час від часу у їхніх очах блищать сльози – вони не просто грають, вони цим живуть.

Усі підняті у даному виступі питання – актуальні і болючі, соціально значимі, які потребують вирішення. Це біль матерів і дружин, які чекають на повернення найрідніших з війни, це питання психологічного, морального стану бійців під час та після війни, проблеми переселенців і всіх людей, яких не оминуло горнило АТО. “З війни не повертається ніхто. Бо й ті хто повернувся, вже не належать ні матері, ні дружині. Вони належать їй – війні”, – гірка правда з вуст учасника гурту Миколи Лютого.  І головне питання  – закінчити війну.

“Ми втомилися від війни. За що воюємо?”,  – все частіше чуєш звідусіль. І сьогодні, 20 молодих кролевчан нагадали  за що. “За ці чотири роки ми подорослішали, але все ще боїмося війни. Ми не думаємо правильно це чи ні. Проте маємо честь бути знайомими з багатьма бійцями. І “Молода кров” бере з вас приклад справжньої дружби. Ми розпочали війну тут – за душі і серця.  За любов, яка змушує не бути осторонь. Захищати – це значить любити”, – говорили учасники гурту.

Про склад творчого колективу “Молода Кров” розповіла його керівниця Яна Шульга: “Нам уже чотири роки. Учасники гурту вже студенти, які були колись учнями першої та третьої міських шкіл. В основному – це третя школа. З кожним роком до нас приєднуються учасники і сьогодні нас вже 26. Це нас дуже радує. А в цьому заході беруть участь 20 учасників гурту. З школярів, які з нами з самого початку і до сьогодні, залишилось двоє і вони вже випускники”.

“Сьогоднішній захід, який називається “Любов варта всього. Варта навіть життя, не кажучи вже про смерть” присвячений сьогоденню, подіям і людям: захисниками і захисницям, і тим, хто їм допомагає. Це благодійний патріотичний виступ. Ми робимо це не так як вчать, не як професіонали, а як вміємо, як бачимо, як відчуваємо”, – додала вона.

Для тренувань у учасників гурту немає спеціального місця – вони займаються повсюди, де надають місце: у вестибюлі Будинку культури, у Будинку побуту на 4 поверсі, у колишньому магазині “Дари природи”, де буває і мороз до -5. Іноді в третій чи першій школі, у волонтерському офісі тощо. З волонтерською спільнотою “Разом переможемо” підтримують тісний, дружній зв’язок. І цього дня вони збирали кошти в спеціальну скриньку для потреб захисників з Кролевеччини.

“Оце молодь запалила, оце показали! Побільше б нам такої молоді!”, – ділилися враженнями від побаченого кролевчани після виступу. І таку реакцію можна було б передбачити, адже стоячи зала аплодувала колективу, після чого разом виконали гімн України.

“Ви знаєте, коли настає такий час, коли в країні війна і “треба закручувати гайки”. І коли ти стоїш там за сценою і розумієш, для чого ти живеш, кращого відчуття немає”, – сказала на останок Яна Шульга і подякувала усім за те, що відвідали даний захід.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: