Коло замкнулося: питання Кролевецької лікарні з Адміністрації Президента направлене до районної влади для підготовки відповіді

Медицина | 12:39, 5.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як стало відомо журналісту нашого видання, звернення від мешканців Кролевецького району, разом з 403 аркушами із зібраними підписами, щодо збереження в Кролевці лікарні інтенсивного лікування, що було направлене до Адміністрації Президента та МОЗ, передане для опрацювання та підготовки проекту відповіді до Кролевецької РДА та районної ради. Наразі йде підготовка відповіді на АП.

Варто зазначити, що вчора, 4 грудня, у першому читанні депутати Верховної Ради підтримали проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо невідкладних заходів у сфері охорони здоров‘я». Зокрема, даним проектом передбачається, що «Планування розвитку мережі закладів охорони здоров’я комунальної власності, прийняття рішень про створення, припинення, реорганізацію чи перепрофілювання закладів охорони здоров’я комунальної власності відповідної територіальної громади або закладів охорони здоров’я, що знаходяться у спільній власності територіальних громад, є виключною компетенцією відповідних органів місцевого самоврядування, які здійснюють свої повноваження самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність перед територіальною громадою, державою, юридичними і фізичними особами». Тобто, після прийняття даного законопроекту, долю лікарні буде вирішувати виключно місцева влада.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: