Колишній головлікар ЦРЛ відкрила приватну клініку

Медицина | 09:44, 9.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

З понеділка, 11 грудня в Кролевці запрацює перший приватний медичний заклад – центр сімейної медицини. Там пропонується надання високоякісної кваліфікованої медичної допомоги у більшості напрямків сучасної медицини.

Прийом пацієнтів будуть здійснювати педіатр, терапевт, кардіолог, невролог, акушер-гінеколог, хірург, ЛОР, ортопед-травматолог, лікар УЗД. Для надання кваліфікованої допомоги в клініці проводяться усі види ультразвукових досліджень, зокрема і ЕКГ, радіохвильова терапія, медичні маніпуляції тощо.

Підкупляє і час прийому – 12 годин медичної допомоги (з 8:00 до 20:00), з понеділка по суботу. Прийом лікарів проводиться за попереднім записом. Обслуговуються і виклики вдома.

Також проводиться запис пацієнтів на безкоштовне обслуговування лікарями. Тобто, згідно реформи первинної ланки медицини, яка була нещодавно проголосована, а саме надання послуг сімейного лікаря (терапевта чи педіатра), які оплачуватиме держава, не дивлячись на форму власності медичного закладу. Адже відтепер в Україні «гроші ходять за пацієнтом» і громадяни мають право обирати, де їм отримувати первинну допомогу: в центрі первинної медико-санітарної допомоги чи в приватному медичному центрі. Варто також зазначити, що в приватних клініках, зокрема і в новому центрі, що відкривається в Кролевці, будуть обмеження щодо кількості пацієнтів, адже лікарів всього два – педіатр і терапевт. Зазначимо, що угоди на обслуговування можна буде укласти особисто звернувшись до лікаря. Усі, хто укладе ці угоди, у 2018 році будуть обслуговуватися безкоштовно на первинній ланці.

“Наші фахівці докладуть максимум зусиль для того, щоб здоров’я стало вашим постійним супутником. Наш медичний центр гарантує вам високу якість медичних послуг, ранню діагностику захворювань, індивідуальний підхід і зручний графік прийому”, – наголошує головний лікар центру сімейної медицини Олена Пінчук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: