Колишній очільник кролевецьких поліціянтів призначений заступником голови РДА

Влада | 14:27, 3.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

З початку квітня  посаду заступника голови Кролевецької районної державної адміністрації з питань житлово-комунального  господарства займатиме Сергій Петрович Курочка. Про це повідомили на сайті РДА.

Вчора, 2 квітня він був представлений колегам на апаратній нараді при голові РДА.

Сергій Курочка народився 02.08.1970 року, громадянин України, освіта вища, в 2003 році закінчив Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація – інженер-педагог. У 2014 році – приватне акціонерне товариство «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – спеціаліст з правознавства.

Має стаж роботи понад 27 років на посадах в органах внутрішніх справ УМВС України в Сумській області, з них понад 15 років – на керівних посадах. З січня 2018 року перебував на пенсії за вислугою років у системі МВС України.

Представляючи свого заступника голова РДА Олег Кучерявий зазначив: «Сергій Петрович Курочка має значний досвід роботи управлінського характеру,  роботи по взаємодії з органами місцевого самоврядування, володіє знаннями з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій. За час роботи  зарекомендував себе принциповим і вимогливим керівником, здібним організатором, здатним приймати виважені рішення».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: