Виговська

Колишнього директора Кролевецького УВП УТОС засуджено до 4 років позбавлення волі за корупційні злочини

Корупція, Суд | 14:59, 30.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у Кролевецькому районному суді, під головуванням судді О.В. Моргуна розглянуто кримінальне провадження відносно колишнього директора підприємства об’єднання громадян – Кролевецьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих.

Вироком Кролевецького районного суду Сумської області від 29.01.2019 року колишнього директора підприємства об’єднання громадян – Кролевецьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю), ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат), ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, і призначено йому за цими законами покарання за :

  • ч. 1 ст. 172 КК України у виді двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 грн. та звільнено від покарання відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 49 , ч. 5 ст. 74 КК України,
  • ч. 1 ст. 175 КК України у виді однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 грн. з позбавленням права обіймати посади на підприємствах, установах та організаціях, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно господарських функцій на строк два роки,
  • ч. 1 ст. 366 КК України у виді двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. з позбавленням права обіймати посади на підприємствах, установах та організаціях, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно господарських функцій на строк два роки, та звільнено від покарання відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 49 , ч. 5 ст. 74 КК України,
  • ч. 3 ст. 191 КК України у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на підприємствах, установах та організаціях, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк два роки.
  • Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів ч. 1 ст. 175 , ч. 3 ст. 191 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначено покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на підприємствах, установах та організаціях, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно господарських функцій на строк два роки.
  • Додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади на підприємствах установах та організаціях, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно господарських функцій на строк два роки, підлягає реальному і самостійному виконанню.

Нагадаємо, колишній директор ПОГ “Кролевецьке УВП УТОС” обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.175 КК України, а саме безпідставній невиплаті заробітної плати 18 працюючим працівникам підприємства більше ніж за один місяць на загальну суму 51035,47 грн., ч.1 ст. 172 КК України (не проведенні у день звільнення виплати заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку 6 працівникам підприємства на загальну суму 13430,88 грн.), ч. 3 ст. 191 КК України ( розтраті бюджетних коштів у сумі 50 400 грн. шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 366 КК України (внесенні до офіційного документу – акту здачі-приймання виконаних робіт завідомо неправдивих відомостей).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: