Колишнього Кролевецького прокурора призначили в Охтирку

Персоналії | 14:18, 26.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Генерального прокурора України від 22 лютого 2019 року за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Охтирської місцевої прокуратури призначено старшого радника юстиції Язикова Олександра Володимировича. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Сумщини.

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, представляючи колективу Охтирської місцевої прокуратури новопризначеного керівника, прокурор Сумщини Віталій Матвійчук зазначив, що Олександр Язиков – це прокурор, з яким можна іти в розвідку, оскільки він порядний і високопрофесійний, більш того, він користується заслуженим авторитетом серед колег.

Довідково: народився Олександр Язиков у 1979 році в м. Харків. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у тому ж році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як помічник прокурора Московського району м. Харкова, де й працював протягом трьох років на різних посадах. Майже чотири роки обіймав посади різного ступеня в прокуратурі Харківської області та міжрайонних прокуратурах Харківщини. З 2008 року працює на Сумщині, упродовж чотирьох років, зокрема, обіймав посаду прокурора Кролевецького району, чотири роки перебував на посаді начальника відділу прокуратури Сумської області. Попередня займана посада – начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: