Команда Гуманітарної місії “Проліска” допомогла з евакуацією Кролевецького інтернату
Поділитися в
Копіювати посилання
Команда Гуманітарна місія “Проліска” евакуювала мешканців геріатричного інтернату з міста Кролевець Сумської області. Щоб забезпечити максимальний комфорт та безпеку, було сформовано 5 екіпажів транспорту.
Серед підопічних 2 людини, які прикуті до ліжка, та ще 2, які можуть пересуватися лише за сторонньої допомоги. Для них були задіяно спеціальний медичний транспорт з супроводом медичного персоналу.
«У їхніх очах — не стільки страх за себе, скільки німе запитання: “А що далі?”. Ми підтримували та тримали їх за руки, розповідаючи, що дорога до безпеки — це лише міст до нового, спокійного дому. Наша команда робила все, щоб ці 18 людей не відчували себе «вантажем». Вони — наші батьки, наші дідусі та бабусі, які заслуговують на гідність до останньої хвилини шляху. Наразі всі підопічні уже в безпеці, де замість звуків вибухів — лише тиша», – розповіли волонтери.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
