Команда Кролевецької СШ № 1 стала переможцем проекту Klitschko Foundation

Освіта, Суспільство | 21:10, 14.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Команда Кролевецької Спеціалізованої школи № 1 перемогла у відборі на проект “Zero Waste School” від Благодійного Фонду Klitschko Foundation. Про це повідомила вчитель української мови та літератури СШ №1 Ольга Петрова.

“Ви якісно заповнили анкети і зняли чудове відео. Ми переконалися, що в українських школах готують справжніх лідерів, які зможуть змінювати себе та світ на краще. Незабаром ви приїдете до Києва та разом з командою пройдете інтенсивну освітню програму!”, – йшлося у листі від менеджерів Благодійного Фонду.

Ініціаторами участі в проекті виступили учні закладу: Мирослав Бур, Анастасія Ковтун та Дарина Терещенко.

“Ви справжні майбутні лідери. Особлива подяка за розуміння й підтримку директорові Кролевецької спеціалізованої школи I-IIIступенів №1 Миколі Миколайовичу Погорєльському”, – написала в Фейсбуці Ольга Петрова.

Zero Waste School – це триденний тренінг для учнів та вчителів, покликаний запровадити культуру сортування відходів в своїх школах та громадах. Восени випускники програми влаштовують Zero Waste Day у своїх громадах.

Фонд Кличка, разом із партнером Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola  підтримують глобальну  ціль “Світ без відходів” (World Without Waste). Тому й було започатковано проект “Zero Waste School”, який навчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і  у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

Фото: Klitschko Foundation

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: