Команда працівників “швидкої” з Кролевця взяла участь у «Спадщанському медичному ралі-2018»

Медицина | 17:14, 22.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вже вдруге, на території Музею партизанської слави, що у Спадщанському лісі Путивльського району, відбулись Регіональні змагання бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги «Спадщанські медичні ралі-2018». Про це повідомили на сайті КЗ СОР “Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У конкурсі взяли участь 15 команд: 9 команд Центру, а також 1 команда Медичного інституту Сумського державного університету та 5 студентських команд медичних училищ області. Серед учасників і бригада швидкої медичної допомоги з Кролевця, які показали достойний результат.

Учасникам  було запропоновано виконати 1 тестове та 6 практичних завдань. Усі завдання були максимально наближені до реалій сьогодення: ДТП із багатьма постраждалими; порятунок поліцейських, які затримували особливо небезпечних злочинців; реанімація чоловіка, який впав із високої драбини; боротьба з анафілактичним шоком у дитини після застосування її мамою популярних медикаментів; правильне та якісне виконання маніпуляцій тощо.

Усі команди старалися і впоралися із поставленими завданнями. Тут же, на місці, судді аналізували роботу медиків, вказуючи їм на допущені помилки та неточності. Постійно велась відеозйомка, тому незабаром організатори обіцяють влаштувати детальний «розбір польотів», і кожен колектив зможе провести роботу над помилками.

Окрім цього, для представників станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги були проведені професійна медична вікторина, кулінарні конкурси «Найкраща перша страва» і «Партизанські смаколики», а також конкурс виробів ручної роботи працівників Центру «Талановиті люди – талановиті в усьому!» .

Переможцем змагань стала команда Роменської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги; друге місце виборола команда Сумської станції Е(Ш)МД; на третьому місці – команда Охтирської станції Е(Ш)МД.

Серед студентських команд найкращою стала команда Лебединського медичного училища ім. професора М.І. Сітенка; на другому – команда Сумського медичного коледжу; на третьому – представники Шосткинського медичного училища. Призери були відзначені грамотами, книгами і грошовими винагородами.

Того дня адміністрація Центру та об’єднана профспілкова організація також нагородили з нагоди професійного свята найкращих працівників і найактивніших членів профспілки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: