Виговська

Кращих підприємців відзначили на Кролевеччині

Бізнес, Вшанування | 14:14, 27.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій районній раді, сьогодні, 27 серпня, за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, високий професіоналізм, сумлінну працю, були нагороджені кращі підприємці Кролевеччини у 2018 році.

Керівники району та центру зайнятості, з нагоди Дня підприємця, вручили Почесні грамоти та цінні подарунки Едуарду Слотіну, Віктору Дубініну, Миколі Куцоголу, Миколі Груші, Віктору Саганю та Людмилі Бондаренко.

За інформацією Кролевецької райдержадміністрації, в районі зареєстровано 1367 суб’єктів малого бізнесу, у тому числі: 108 малих підприємств, 1259 фізичних осіб.

Фізичні особи складають 92 % від загальної облікової кількості. У розрізі видів економічної діяльності мале та середнє підприємництво віддає перевагу торгівельному бізнесу.

У сфері споживчого ринку за 2017 рік відкрито та відновлено роботу: 14 підприємств роздрібної торгівлі; двох закладів ресторанного господарства; двох  підприємств побуту.

З початку  2018 року  –  5 підприємств торгівлі та два заклади побуту.

Станом на початок року, у підпорядкуванні підприємців перебуває 220 магазинів, 32 заклади ресторанного господарства, 78 підприємств побуту.

Вже не перший рік підприємці залучаються до участі у закупівлях товарів, робіт і послуг за державні кошти. Так, за 2017 рік укладено 1958 договорів поставки між суб’єктами малого бізнесу та головними розпорядниками бюджетних коштів на загальну суму 16,4 млн. гривень. У поточному році укладено 1460 договорів поставки на загальну суму 14,2 млн.гривень.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: