Кролевчан просять підтримати місцеві проєкти, що беруть участь у програмі «Активні громадяни»

Суспільство | 12:00, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Одразу два проєкти з Кролевеччини долучилися до програми Британської ради “Активні громадяни” у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. В Україні проєкт розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Серед учасників програми лідирує творчий проєкт “Rock на селі”, який започаткували чотирнадцять років тому в Алтинівці. Фестиваль живої музики “Rock на селі” щорічно розвивається. За роки свого існування він здобув визнання не тільки серед жителів Кролевеччини, але й вийшов на всеукраїнський рівень. Прийняти участь у рок-фестивалі виявляють бажання молоді гурти не тільки з України, але й найближчого зарубіжжя (минулого року були заявлені гурти з Білорусії, але через всесвітню пандемію фестиваль проходив у онлайн-форматі).

Для організаторів програма “Активні громадяни” – це шанс вивести фестиваль на новий рівень та в черговий раз зібрати прихильників рок-музики у своєму селі.

Завдяки фестивалю підвищується рівень туристичної привабливості Кролевеччини, адже чимало гостей обов’язково захочуть відвідати визначні та цікаві місця нашого краю і вони отримають таку можливість.

Підтримати фестиваль ви можете за посиланням.

Крім того, у програмі бере участь проєкт “Ярославецький парк”. Як повідомляють організатори проєкту, їх основною метою є створити в с.Ярославець на території парку, котрий був закладений відомим козацьким родом Кочубей ще в 17 ст., комфортний простір для дозвілля та живого спілкування задля згуртування та активізації громади.

На території парку планують встановити лавочки, сміттєві урни, ліхтарі вуличного освітлення, інформаційне табло про історію створення та засновників парку, буде облаштована клумба з трояндами, сцена-подіум, фотозона у вигляді серця з об’ємним написом «Ярославець». Підтримати проєкт ви можете за посиланням.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: