Кролевчан призиватимуть до армії з 1 квітня

Захисник Вітчизни | 19:40, 20.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

В обласній державній адміністрації проведено відеоселекторну нараду щодо весняного призову юнаків Сумщини на строкову військову службу.

«Цього року призов на строкову військову службу здійснюється з 1 квітня по 31 травня. У минулому році до Збройних Сил України призвали 425 чоловік із Сумщини, цього річ маємо призвати 615. З яких до ЗСУ направлять 332 юнаки, до Державної прикордонної служби – 52, до Нацгвардії  – 179 і до Державної спеціальної служби транспорту – 52», – доповів військовий комісар Сумської області Тарас Давиденко.

За його словами,  на Сумщині сповіщено 1980 осіб, а до військових комісаріатів з’явились лише 1484 призовники. Найгірші показники у Конотопі, Глухові, Сумах, Охтирці, а станом на 19 березня за результатами медичної комісії придатними визначено всього 77 юнаків, що складає 13% від планового завдання.

Начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталій Тимошенко зазначив, що до виклику до призовних комісій підлягають юнаки від 18 до 27 років, але на виконання відповідного Указу Президента України у військові частини направлятимуть тільки тих, кому до дня відправлення вже виповнилось 20 років і вони не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: