Виговська

Кролевчан закликають сплачувати за доставку газу вчасно + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Від початку карантину критично знизився рівень розрахунків за послуги доставки газу. При цьому, урази зросла важливість безвідмовної роботи всієї інфраструктури населених пунктів. Про це повідомили у прес-службі РГК «Сумигаз».

Поки більшість залишаються вдома, аварійно-диспетчерська служба«104», ремонтні бригади та інші підрозділи АТ «Сумигаз» продовжують працювати у надзвичайному режимі. Дистанційно працюють Центри обслуговування клієнтів та інші служби підприємства по всій області.

«Ми із розумінням ставимось до ситуації. Однак, не всі можуть залишитися вдома під час карантину. Газовики цілодобово забезпечують безаварійний та безперебійнийрозподіл газу до кожної оселі Сумської області. Цим людям потрібно заплатити зарплату, яка виплачується за рахунок плати за доставку газу», – зазначають у АТ «Сумигаз».

24 години на добу 7 днів на тиждень газовики продовжують виїжджати та локалізовувати витоки газу, ремонтувати газопроводи, обслуговувати газорегуляторні пункти, які понижають та підтримують необхідний тиск в мережах, а також дистанційно надавати послуги споживачам. Це щоденна напружена робота. Не зважаючи на карантин, заради усіх нас, аби всі могли бути у домівках зі своїми рідними, у теплі та затишку.

Працівники компанії дякують всім, хто знайшов можливість розрахуватися за послуги розподілу газу! Та нагадують, що сплатити за доставки газу можна дистанційно за допомогою онлайн-сервісів 104.ua:

особистого кабінету на сайті 104.ua
чат-боту «7104ua» у Viber чи Telegram
мобільного додатку 104Mobile для Android
мобільного додатку 104Mobile Light для iPhone

Для споживачів АТ «Сумигаз» розроблено експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично зареєструвати особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067 00-03-104 і повідомити оператору номер особового рахунку, який зазначено у квитанції кожного клієнта. Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

В АТ «Сумигаз» закликають споживачів, які мають можливість, сплачувати за послуги газопостачання вчасно. Ці кошти потрібні для забезпечення діяльності компанії та оплати праці газовиків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: