Кролевчан закликають вакцинувати дітей від кору

Медицина | 16:42, 24.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначає адміністрація Кролевецького районного центру первинної-медико санітарної допомоги, протягом 2017 року в Україні загострилася ситуація з приводу захворювання на кір.

МОЗ України зазначає, що значна частина хворих не була вакцинована. Специфічного лікування кору не існує, найдієвішою профілактикою захворювання є вакцинація.

У зв’язку з тривалим часом відсутності вакцини від кору, багато дітей в Кролевецькому районі не щеплені від даного захворювання. На початок навчального року потребували щеплення від кору 840 дітей.

Станом на 24 листопада щеплено 420 дітей, решта дітей не отримали даної вакцинації у зв’язку з відмовою батьків. Аналогічна ситуація залишається з приводу вакцинації від дифтерії та правцю.

У Кролевецькому районі продовжується вакцинація дітей шкільного та дошкільного віку. На даний час в Кролевецькому РЦ ПМСД наявна вакцина в достатній кількості для профілактики кору, краснухи, епідемічного паротиту, дифтерії, кашлюку, правцю та поліомієліту.

У міській лікарській амбулаторії № 1 (дитяча) та в сільських лікувально-профілактичних закладах району з понеділка по четвер проводяться щеплення для профілактики даних хвороб.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: